Mesaj gönder
Ana sayfa

NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD

şirket Profili

NEWFILM (GUANGDONG) TEKNOLOJİ CO., LTD.Profesyonel bir üretici ve çeşitli çok fonksiyonlu laminasyon filmlerinin dağıtımı olan 2011 yılında kurulmuştur.Gelişmiş bilimsel araştırma ve geliştirmeyi entegre eden teknoloji odaklı bir kuruluşuz.Şirket, toplam yaklaşık 6.000 metrekarelik bir alanı ve 2.000 metrekarelik bir depolama alanını kapsıyor.Gelecekte en az 3.000 metrekareyi genişletmeyi planlıyoruz.

Firmamız kuruluşundan bu yana Almanya, İngiltere, Vietnam, Pekin, Şangay, Hong Kong vb. gibi her yıl dünya çapında büyük ölçekli sergilere katılacaktır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz Avrupa, Güney Amerika, Güneydoğu Asya'ya satılmaktadır. ve Orta Doğu ülkeleri.Ürün kalitesinin istikrarlı ve gereksinimlerle tutarlı olmasını sağlamak için 6 gelişmiş otomatik üretim hattı, sıkı kalite kontrol prosedürleri başlattık ve GB / T 19001-2016 ve ISO9001-2015 sertifikasını geçtik.Mükemmel üretim ekipmanları, gelişmiş işleme teknolojisi, titiz kalite yönetim sistemi ve üstün satış sonrası hizmet ile yerli ve yabancı müşteriler arasında yüksek popülerlik ve güvenilirliğin tadını çıkarıyoruz.

Şirket ekip çalışmasına büyük önem vermektedir.Çalışanlar arasında uyumlu bir şekilde bir arada yaşamayı ve karşılıklı yardımlaşmayı teşvik etmek için, genellikle çeşitli ekip oluşturma faaliyetleri düzenlenmektedir.Şu anda yaklaşık 60 çalışan var ve 5 araştırmacı, 15 satış personeli, 10 ofis personeli ve yaklaşık 30 atölye ve depo personeli dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yetenekleri tanıtıyoruz.

Çalışanlarımızın iş güvenliğine çok dikkat ediyor ve yaşam ortamımızı korumaya özen gösteriyoruz.Sosyal sorumluluktan hareketle, daha çevre dostu filmler ve yeni ambalaj malzemeleri araştırmaya kendimizi adadık.Çevre dostu ürünler olarak filmlerimiz gıda, kozmetik, elektronik ürünler, beslenme, oyuncak ve kitap gibi baskı ve ambalaj endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Küresel terminal müşterilerini ve acentelerini iş görüşmesi için şirketimize hoş geldiniz, geliştirme arayışında olun ve birlikte parlaklığı yaratın.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

NEWFILM (GUANGDONG) TEKNOLOJİ CO., LTD. Profesyonel bir üretici ve çeşitli çok fonksiyonlu laminasyon filmlerinin dağıtımı olan 2011 yılında kurulmuştur. Gelişmiş bilimsel araştırma ve geliştirmeyi entegre eden teknoloji odaklı bir kuruluşuz. Şirket, toplam yaklaşık 6.000 metrekarelik bir alanı ve 2.000 metrekarelik bir depolama alanını kapsıyor. Gelecekte en az 3.000 metrekareyi genişletmeyi planlıyoruz

NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Diğer

Markalar : YENİ FİLM

No. Çalışanları : 60~80

Yıllık satış : 15million-30million

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar Çin NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar Çin NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar Çin NEWFLM(GUANGDONG)TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar